Hakkımızda

Öncelikle web sitemize ulaştığınız için teşekkür ederiz.

Hi-Fi ve müziğe tutkuyla bağlı olanların, hatta çocukluğundan bugüne kadar Hi-Fi ve müzik aşkı ile yananların, şu an içeriğine göz atmak üzere olduğunuz ve belki de keyifle müzik dinlerken incelediğiniz web sitemize ve firmamıza adını veren, 31 Ekim 2015 tarihinde ilk açılışını yapan Art of Sound; Hi-Fi Koleksiyoneri olan Ahmet Güvenman’ın temellerini attığı bir yapıdır.

Art of Sound’un kuruluşundaki temel düşünce, Hi-Fi tutkunlarına buluşup keyif alacakları bir ortamı sunarken, yeni başlangıç yapanların da tecrübelerden feyz alacakları, ister Odyofil ister başlangıç seviyesindekiler olsun ne alacaklarından emin olacakları, ticari kaygılardan uzak bir yapıyı sektöre sunarak önder olmaktır.

Art of Sound’un 2. El Vintage Collection mağazasında Ahmet Güvenman’ın koleksiyonunun 50 parçalık küçük bir kısmı da sergilenirken, bunun yanı sıra nadir ve zamanının değerli High end ve Vintage ürünleri de satışa sunulmakta olup, 2016 Mayıs ayından itibaren Hifi sektörünün önemli Hiend markaları da Art of Sound Ses Sistemleri A.Ş. çatısı altında Türk dinleyicileri ile buluşturmaya başlamıştır.

Kısacası, 2. el ürünler ile başlayan bu hikaye zamanla gelişerek Avrupa ve Amerika’nın önde gelen “High end” Hi-Fi firmalarının temsilciliğinin alınmasıyla ikiye ayrılmıştır. Temsilciliği yapılan sıfır ürünler “Detailed Concert” adı altında Merkez ofisten pazarlanıp Bayiler aracılığıyla son kullanıcıya sunulurken, 2. El ürünler ise “Vintage Collection” adı altında mevcut mağazamızdan tanıtım ve satış faaliyetine devam etmektedir.

Temsilciliğini yaptığımız High end ve Hi-fi ürünler için bayilerimizi ve teşhir mağazalarını ziyaret etmenizi, 2. el “High end” ve “Vintage” ürünler içinse mağazamıza bekler, müzik dolu keyifli günler geçirmenizi dileriz.

Scroll